درباره ما
شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران پیشرو در تولید قطعات فوم(PU) در صنعت خودر،ریلی و هواپیمایی درایران بوده که در سال 1355تاسیس شده و طی چندین دهه فعالیت تخصصی و راه‌اندازی خطوط تولید مختلف، اکنون به عنوان یک شرکت طراز اول تولید این قطعات در صنعت خودرو کشور شناخته می‌شود این شرکت با دستیابی به تکنولوژی فوم حافظه دار (مموری فوم) در دهه گذشته در عرصه تولید بالشت های طبی و قطعات ارتوپدیک با برند هوشمند فعالیت مستمر و موفقی داشته و هم اکنون با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و واردات رویه های دوخت شده تشک از کشورایتالیا اقدام به تولید تشک های تمام فوم با برند لایف استایل همگام با برند های برتر دنیا نموده است

شرکت  تولیدی  پلی اوره تان ایران  پیشروترین  سازنده  قطعات  و مجموعه های  ساخته شده  از  مواد  پلی اوره تان در صنعت خودرو ایران می باشد. این شرکت با تکیه بر آرمان و مأموریت خود، اعتقاد راسخ به کسب اعتماد عمومی از طریق استقرار این خط مشی با رعایت اصول صداقت، درستکاری و قانون گرایی دارد.

 

مدیریت  شرکت  پلی اوره تان  متعهد به کسب  رضایت  کامل  مشتری  از  طریق  استقرار  سیستم مدیریت کیفیت   ISO 9001:2008 , ISO/TS 16949:2009  می باشد. همه کارکنان  سازمان  د ر امر  کیفیت  مسئول  بوده  و  بطور فعال  در  محیطی  که  بهبود مداوم در محصولات و فرآیندها را هدایت و  تشویق می نماید، مشارکت دارند. شرکت  نیز  متعهد  به  ارتقاء  سطح  دانش  و  توانمندی  حرفه  ای  کارکنان  می باشد.

 

مدیریت شرکت  اهداف کیفیت را  تعیین  و منابع  مورد نیاز جهت  دستیابی  به آنها  را  فراهم  نموده و بطور پیوسته میزان پیشرفت  بسوی  این اهداف را ارزیابی می نماید. اهداف کیفیت بطور منظم توسط  مدیریت  بازنگری می گردد تا  از  اثربخشی  سیستم  مدیریت  کیفیت سازمان  اطمینان  حاصل گردد.

 

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران براین باور است که از طریق دستیابی به آخرین فن آوری روز جهان و پیاده سازی آن، در جهت  تولید  محصولاتی  با کیفیت بالا  و  با ضایعات صفر و تحویل به موقع حرکت نموده و سلامت کارکنان و محیط زیست را نیز مورد حفاظت قرار دهد.

 

از تمامی همکاران خود در همه سطوح  شرکت می خواهم  با  مطالعه و درک کامل  مفاد  و  مفاهیم  این خط مشی، آنرا در کلیه فعالیت های خویش منظور و رعایت نمایند. 

          

            

   

                           

                       

  1. تاریخچه شرکت
  2. خط مشی سازمان
  3. مشتریان و شرکاء
  4. تأییدیه ها
  5. جوایز
  6. تاریخچه

دسته بندی

دسته بندی بر اساس تکنولوژی

 
تکنولوژی فوم نسوز
تکنولوژی فوم نسوز

تکنولوژی فوم نسوز برای تولید صندلی هواپیما به روش تزریق فشار قوی در درون قالب مورد استفاده قرار می گیرد مواد اولیه مورد نیاز در شرکت CPT تامین میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی CPT در قسمت شرکت ها کلیک نمایید .      

 
تکنولوژی مواد اولیه فوم
تکنولوژی مواد اولیه فوم

  شرکت CPT اولین دارنده تکنولوژی تولید سیستم کامل فوم سرد، اینتگرال، مموری فوم در ایران می باشد که مواد تولید شده در این شرکت کلیه الزامات استانداردهای روز خودرو، هواپیما، صنایع ریلی، کالا های خواب را در دنیا دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی CPT در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
فریم غربیلک اتومبیل
فریم غربیلک اتومبیل

این تکنولوژی برای تولید فریم غربیلک فرمان به روش دایکست که بسیار حساس می باشد در شرکت گستر اریش مورد استفاده قرار می گیرد . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی گستر اریش در قسمت شرکتها کلیک نمایید .           

 
تکنولوژی فوم سرد
تکنولوژی فوم سرد

تکنولوژی فوم سرد برای تولید انواع صندلی خودرو ، قطار و مبلمان خانگی و اداری که نیاز به حالت ارتجاعی بالا دارد با روش تزریق فشار قوی داخل قالب مورد استفاده قرار می گیرد این تکنولوژی در شرکتهای تولیدی پلی اوره تان و اریش خودرو برای تولید انواع فوم صندلی خودرو ، صندلی اداری و صندلی قطار استفاده می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی اریش خودرو و پلی اوره تان در قسمت شرکت ها کلیک نمایید .      

 
تکنولوژی تولید مموری فوم
تکنولوژی تولید مموری فوم

      تکنولوژی تولید Memory Foam برای محصولات بالشتهای طبی، تشک، انواع Cusion ها به روش تزریق فشار قوی در درون قالب مورد استفاده قرار می گیرد . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی پلی اوره تان در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
تکنولوژی مونتاژ صندلی حودرو
تکنولوژی مونتاژ صندلی حودرو

      تکنولوژی مونتاژ صندلی خودرئ در شرکت PSS جهت تولید صندلی کامل راننده و سرنشینان جلو و عقب مورد استفاده می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی PSS در قسمت شرکت ها کلیک نمایید .      

 
تکنولوژی فوم اینتگرال
تکنولوژی فوم اینتگرال

       تکنولوژی فوم اینتگرال به روش های تزریق High Pressure و Integral Rotation در تولید محصولات تزئینات داخلی خودرو همانند زیر آرنجی ها، غربیلک فرمان و... مورد استفاده قرار می گیرد  جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی اریش خودرو در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
تکنولوژی تولید فوم پلی اوره تان به روش (Bacth Block(HR, Memoryfoam
تکنولوژی تولید فوم پلی اوره تان به روش  (Bacth Block(HR, Memoryfoam

تکنولوژی مموری فوم به روش  Bacth Block در تولید پدهای لایه ای از جنس مموری فوم مورد استفاده در تشک ها به کار می رود . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی پلی اوره تان در قسمت شرکتها کلیک نمایید .          

دسته بندی بر اساس محصولات

 
فریم غربیلک اتومبیل
فریم غربیلک اتومبیل

 این تکنولوژی برای تولید فریم غربیلک فرمان به روش دایکست که بسیار حساس می باشد در شرکت گستر اریش مورد استفاده قرار می گیرد . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی گستر اریش در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
نمایندگی فروش و توزیع
نمایندگی فروش و توزیع

      شرکت پلی اوره تان ایران نماینده انحصاری برند لامبورگینی و همچنین نمایندگی پخش برند Magniflex  به عنوان برترین برند تشک در اروپا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی لایف استایل در قسمت شرکت ها کلیک نمائید .      

 
تشک ها
تشک ها

      نسل جدید تشک با ساختار کامل فوم(بدون فنر) با تکنولوژی کشور آلمان و روکش ساخت کشور ایتالیا با برند Life Style در شرکت پلی اوره تان ایران تولید می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی لایف استایل در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
محصولات مادر و کودک
محصولات مادر و کودک

انواع محصولات محافظ اندام کودک و نوزاد و محصولات مناسب مادر در دوران بارداری در شرکت پلی اوره تان با برند هوشمند از جنس مموری فوم تولید می گردد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی هوشمند در قسمت شرکتها کلیک نمائید .

 
محصولات ارتوپدی
محصولات ارتوپدی

      انواع محصولات ضربه گیر ارتوپدی مثل زیرنشیمنی ها، پشت کمری ها، محافظ زانو، دور گردنی ها از جنس مموری فوم و تلفیقی از مموری فوم و فوم سرد در شرکت پلی اوره تان MFG با برند هوشمند تولید می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی هوشمند در قسمت شرکتها کلیک نمائید .      

 
انواع بالشتهای ارتوپدیک
انواع بالشتهای ارتوپدیک

      انواع بالشتهای ارتوپدیک جهت پیشگیری و درمان از جنس مموری فوم در شرکت پلی اوره تان با برند هوشمند تولید می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی هوشمند در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
قطعات تزئینی داخل خودرو
قطعات تزئینی داخل خودرو

      انواع قطعات تزئینی داخل خودرو به روش اینتگرال در شرکت اریش خودرو برای خودرو سازان تولید می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی اریش خودرو در قسمت شرکتها کلیک نمایید.      

 
غربیلک فرمان
غربیلک فرمان

  غربیلک فرمان انواع خودروهای سبک و سنگین با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از فریم آلیاژ منیزیم در شرکت اریش خودرو برای نصب در خودروهای تولید شده در ایران تحت نظارت شرکت PSA و با تأییدیه شرکت PSS تولید می گردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی اریش خودرو در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
صندلی هواپیما
صندلی هواپیما

شرکت PSS و شرکت پلی اوره تان ایران به عنوان تنها دارندگان رسمی تولید صندلی هواپیما در ایران کلیه استاندارد ها و الزامات KAO را در آزمایشگاه گذرانده و دارای مجوز تولید می باشند. برای اطلاعات بیشتر برروی لوگوی پلی اوره تان و PSS در قسمت شرکت ها کلیک نمایید .      

 
صندلی برای صنایع ریلی
صندلی برای صنایع ریلی

این محصولات در شرکت پلی اوره تان برای قطارهای بین شهری و درون شهری تولید می گردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی پلی اوره تان در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
فوم صندلی خودرو
فوم صندلی خودرو

      فوم انواع صندلی خودروها با استاندارد PSA و Renault و با تاییدیه این دو شرکت خودرو ساز در شرکت اریش خودرو تولید می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی اریش خودرو در قسمت شرکتها کلیک نمایید .      

 
صندلی کامل خودرو
صندلی کامل خودرو

      صندلی کامل خودرو با قابلیت های حرکت در جهات مختلف با تکنولوژی روز دنیا در شرکت PSS تولید می گردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لوگوی PSS در قسمت شرکت ها کلیک نمائید .      هوشمند

هوشمند

مقالات دیگر...

صفحه1 از2

تماس با ما
تماس با ما

آدرس: خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید صابونچی، کوچه پنجم، پلاک24
1533684391
ایران - تهران
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
88742406 (9821+) - 88746022 (9821+) - 88743719(9821+)
88740558(9821+)
JoomShaper